HomeOgłoszenia bieżąceNowa publikacja „Dziedzictwo świętego Włodzimierza”

 

НОВА ПУБЛІКАЦІЯ «СПАДЩИНА СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА »

Річниця 1000-ліття від дня (+15.07.1015) успення князя Київської Руси-України святого Володимира Великого, яку обходили ми минулого року, спонукала вчених з різних міст: Києва, Харкова, Москви, Кракова, Гданська, щоб похилитись над спадщиною цього володаря а такою нагодою була міжнародна наукова конференція, що відбулася напередодні відкриття перед гданською греко-католицькою конкатедрою пам’ятника св. Володимира Великого (23.05.2015) у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

В результаті цієї цікавої зустрічі появилася нова публікація видана видавництвом Університету Гданського під заголовком «Спадщина святого Володимира». Почерез це видання і ми можемо похилитись над цією спадщиною і також можемо запізнатися з праціями усіх прелегентів уже згаданої конференції але і також пізнати особи та їх праці, яким взагалі близька була тема Київської Руси та постать св. Володимира, як нп. пан Анджей Збєрскі.

Різноманітність порушених тем у цій книжці виникає з того, що діяльність князя св. Володимира Великого вплинула на різні діляники державного і церковного життя сучасних йому людей та наступних поколінь. До цього причинився характериний святому Володимиру спосіб правління державою і церквою, тому що у своєму правлінні не обмежувався Він до сліпого насаджування традиції і законів з чужих держав але досліджувава, що в них є найкраще і, як доводять цього історичні пам’ятки, на яких спирається професор о. П. Табінський*, достосовував до умов власного князіства і доперва на цьому будував міцні підвалини нової держави та церкви, якими і зараз можна гордитись.

 

 

Більше інформації про публікацію можемо знайти на сторінці видавництва:

http://wyd.ug.edu.pl/oferta_wydawnictwa/58460/dziedzictwo_swietego_wlodzimierza

 

 

 

 

*»Єдність української церкви з Апостольською столицею за святого Володимира Великого»; проф.о.П.Табінський; Ліга-прес; 2012

 

 

 

 

 

 

 

Komentowanie zamknięte.