ло

Молитва за єдність усіх Дітей Святоволодимирового Хрещення Київської Традиції

Ikona św. Włodzimierza, Gdańsk

Ikona św. Włodzimierza, Gdańsk

    Єпархіальний Санктуарій св. Володимира Великого Хрестителя Руси-України запрошує усіх бажаючих  до спільної молитви за єдність Церкви і народу, та за мир в Україні і світі.

Спільні моління у нашому гданському конкатедральному храмі, біля якого встановлено пам’ятник св. Володимира В. з нагоди 1000-ліття його блаженної кончини, відбуваються регулярно кожного 13-го числа, кожного місяця. Богослужіння тоді служаться за таким порядком:

год. 16.30 – Cв. Вервиця з Апостольством Молитви «Оранта»
год. 17.00 – Свята Божественна Літургія
год. 18.00 – Акафіст Покрову Пресвятої Богородиці, і Молитва за єдність усіх Дітей Святоволодимирового Хрещення Київської Традиції

Для інформації, варто згадати, що в Україні ідея молитви за всіх християн була започаткована після перемоги Помаранчевої Революції, у травні 2005р. Вірні різних конфесій України: УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ МП, УГКЦ і РКЦ, вирішили зустрічатись кожного 13-го числа місяця, на спільній молитві у Києві, на Софійському Майдані, поруч Собору Св. Софії, в єднанні зі Софійською Орантою – Богородицею, Покровою, якій благовірний князь київський, Ярослав Володимирович – Мудрий (+1054), посвятив народ і державу Руси-України (1037p.).

День молитви кожного 13-го місяця посередньо асоціюється ініціяторам спільних молінь із подією Марійських Явлінь у Фатімі в 1917р. (у 2017р. вселенська Церква відзначала ювілей 100-ліття цих фатімських об’явлень). Саме підчас одного iз цих явлінь – 13.07.1917р. Богородиця закликала світ молитися за навернення Росії. Цікавим є факт, що на чергові явління Приснодіва Марія вибрала саме число – 13, яке візійoнерка, с. Лючія пояснює тим, що одиничка – 1, вказує на Одного Бога, а цифра – 3, на Три Божі Особи.

Звертаємось із запрошенням до нашого Єпархіального Санктуарію Св. Володимира В. у Гданську та із закликом до всіх небайдужих, до спільної участі у тій щомісячній, всеєпархіальній, всецерковній молитві за єдність Церкви і Народу, а також за мир і поєднання в Україні та світі, щоб невтомно заносити наші прохання і турботи під Покров Непорочного Серця Марії, та на прославу Єдиного Бога у Пресвятої Тройці.

 

Modlitwa do św. Włodzimierza

Modlitwa do św. Włodzimierza